Playboy yeniden çıplaklığa dönüyor!

Mart 2016'dan itibaren çıplaklık içeren fotoğrafları kullanmayacağını açıklayan Playboy dergisi, çıplaklığa yeniden dönme kararı aldı.
Playboy dergisi, geçen yıl artık dergide çıpaklığa yer vermeme kararı almıştı. Ancak eskiye dönme kararı alan derginin Mart/Nisan 2017 sayısı, model Elizabeth Elam’ın üstsüz fotoğrafıyla çıkıyor. Kapakta 'Çıplak normaldir' başlığı yer alıyor.

Playboy’un kurucusu Hugh Hefner'in 25 yaşındaki oğlu ve aynı zamanda derginin şef kreatif direktörü Cooper Hefner, “Derginin çıplağı tasvir etme biçiminin demode olduğunu itiraf eden ilk kişi olacağım. Ancak tamamen kaldırmak bir hataydı. Çıplaklık hiçbir zaman sorun olan şey değildi çünkü çıplaklık bir sorun değildir. bugün kimliğimizi geri alıyoruz ve olduğumuz şeye dönüyoruz” dedi.

Cooper Hefner, Huffington Post’a verdiği röportajda, Playboy’un erkeklerin ilgi alanlarına odaklandığını, ancak toplumdaki cinsiyet rolleri gelişmeye devam ettiği için kendilerinin de öyle yapacaklarını söyledi.

Derginin yeni sayısında Elizabeth Elam’ın kapakta yer almasının yanı sıra Scarlett Johansson, Adam Scott gibi isimlerle röportajlar da yer alıyor.
Bu haber 80 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER