Barış Arduç ekranlara geri dönüyor!..

Barış Arduç fırtınası geri dönüyor... 'Kiralık Aşk' dizisinin final yapmasıyla hayranlarını üzen Barış Arduç'un yeni projesi için Star TV ile anlaştığı iddia edildi.

'Kiralık Aşk' dizisindeki 'Ömer İplikçi' karakteriyle tüm Türkiye'nin dikkatini çeken Barış Arduç, iddialara göre yeni dizisiyle anlaştı.

Barış Arduç, 'Kiralık Aşk' dizisiyle televizyon ekranlarında damga vurmuştu. Yakışıklılığı ve sempatikliği ile genç kızların kısa sürede gözdesi haline gelen Arduç, yükselişini sürdürüyor.

Elçin Sangu ile başrollerini paylaştığı 'Kiralık Aşk' dizisinin final yapmasının ardından fanları üzen Barış Arduç, ekranlara geri dönüyor...

İddialara göre yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un 'Kiralık Aşk' dizisinden sonra Star TV ile masaya oturdu ve el sıkıştı. 'KİRALIK AŞK' BARIŞ'A YARADI 'Kiralık Aşk' dizisiyle kariyerinde büyük bir yükseliş yaşayan Barış Arduç'un kaşeside arttı. Önceki dizisinden bölüm başı 60 bin TL alan Arduç'un yeni dizisinde ise bölüm başı 80 bin TL alacağı öne sürüldü... Barış Arduç, bölüm başı 80 bin TL alacağı diziden aylık olarak 320 bin TL kazanmış olacak. Star TV ile anlaşan Barış Arduç'un yapım şirketi, projesi ve partnerinin kim olacağı ise merak konusu...

Bu haber 63 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER