Sahnede hayranlarına söz verdi

Yaptığı müziği 'Anadolu Blues' olarak tanımlayan Can Gox, Avcılar'da verdiği konserde salonu tamamen doldururken, izleyicilerden bir bölümünü sahnede oturmaya davet etti.
Gerçek ismi Can Göksun olan, sesinin benzetildiği Cem Karaca ve eserlerini seslendirdiği birçok sanatçıyı saygı ile andığını belirten Can Gox, Barış Manço Kültür Merkezi Yıldız Sahnesi'ni dolduran yaklaşık 400 hayranına konser verdi. Belediyenin kültür sanat etkinlikleri kapsamında ücretsiz konser veren sanatçı Neşet Ertaş, Cem Karaca, Esmeray, Tanju Okan, Barış Manço gibi bir döneme damgasını vuran sanatçıların sevilen şarkılarını söyledi. Can Gox, bir şarkısını söylediği Erkin Koray için, 'Sözler çok güzel olmuş Erkin ağabeyimiz ne yaparsa zaten ona saygımız sonsuz peşinden gidiyoruz. Bizim burada olmamıza sebep, Erkin Koraylar'dır. Her gördüğümde elini öper, çantasını taşırım. Bu görev bize aittir, kimseye de bırakmayız' dedi.

ZAYIFLAMA SÖZÜ VERDİ

Programında bir ara gitar alıp İngilizce bir şarkı da söyleyen, arka sıralarda bulunan hayranlarından öne gelmelerini isteyen Can Gox, onların sahnede oturmalarına da izin verirken, gençlerin coşkusundan çok etkilendiğini, çağırdıklarında mutlaka geleceğini söyledi. Sanatçı 2 ay içerisinde 30 kilo zayıflayacağına dair hayranlarına söz verirken onlarla selfie çektirdi.
Bu haber 37 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER