İştahla oynadım!

“Aşk Uykusu” filminde Alican Yücesoy’un Gökçe Bahadır ve Hande Subaşı’ıyla sevişme sahneleri nefes kesti. Yücesoy “Karakter dengesiz. Bu aslında oynamayı daha iştahlı hale getirdi” dedi.
Başrollerini Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı’nın paylaştığı ‘Aşk Uykusu’ filminin galası önceki gün Trump AVM’deki Cinemaximum’da gerçekleşti. Mehmet Coşkundeniz’in aynı adlı kitabından sinemaya uyarlanan filmde cesur sahneler dikkat çekti. Karı kocayı canlandıran Alican Yücesoy ile Gökçe Bahadır’ın sevişme sahneleri filme damga vurdu.

Alican Yücesoy “Benim oynadığım Serkan adlı karakterin çok dengeli biri olmadığını düşünüyorum. Bu da aslında oynamayı iştahlı hale getiren bir şey” derken Hande Subaşı da “Toplum tarafından biraz yargılanacak bir karakteri canlandırıyor” dedi. Bahadır da “Kocasına çok aşık Yonca karakterini oynuyorum ama ihanete uğruyorum” diye konuştu.

Tüm kadınlar seyretsin

Gazeteci-yazar Mehmet Coşkundeniz filmde danışman olarak kendisini canlandırdı. Yönetmen Nisan Akman, “Bütün kadınların bu filmi görmesini arzu ediyoruz” dedi. Filmde yer alan köpek ise kırmızı halının maskotu oldu.
Bu haber 345 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER