Star Kıbrıs on yaşında

Gazetemiz yayın hayatında on yılını doldurdu, nice on yıllar diliyorum...
Gazetemiz yayın hayatında on yılını doldurdu, nice on yıllar diliyorum... Star Kıbrıs yönetim kurulu başkanımız Sayın Ali Özmen Safa’yı yaratmış olduğu gazete ve televizyondan dolayı ve hizmeti geçmiş olan, halen hizmet eden tüm çalışanlara gönül dolusu sevgilerimi iletiyorum. Bizim sloganımız güçlünün değil her zaman haklının yanında olmaktır.
Benim için bu medya gurubunda olmak ayrı bir gurur ve onurdur. Yıllardır köşe yazısı yazıyor, ADA TV de program sunuyorum, hiçbir şekilde bana her hangi bir sınırlama getirilmiş değildir. Ali beyin bu demokratik ve görüşlere karşı, engin saygısı olmasa bunu bu şekilde başarmamız mümkün olmazdı. Gazetenin kurulması kadar yaşatılması da çok önemlidir, burada da ayrı ayrı her çalışanın emeği ve katkısı vardır, Allah hepinizden razı olsun.
Bizim hedefimiz devletimiz KKTC’ye sahip çıkmak, Türkiye ile ilişkilerimizin en derin ve iyi bir zeminde olmasını sağlamaktır. Halkımızın haber alma hakkını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Önce insan temelimiz bunun üzerine kurulmuştur, haklının her zaman yanındayız.
Ne mutlu bize ki on yıl önce yayın hayatına geçerken, açılışımızı dönemin Türkiye başbakanı, şu anda cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan gerçekleştirdi. Onun da vurguladığı gibi dürüst gazetecilikten hiç ödün vermedik, vermeyeceğiz de.
Bizim için ülke insanımızın hak ve menfaatleri en önde gelir, bunları işleyerek gündeme taşıyabildikse ne mutlu bizlere. Görünür olmak, yalınızca gündemi takip eden değil, bizzat gündem yaratmayı çok defalar sağladık.
Anlatmak ve anlaşılır olmak için ısrarla mücadele vermeye devam edeceğiz, köşe yazarlarımız hangi görüşten olursa olsun, hiç fark etmez yeter görüşler doğru bir şekilde ifade edilsin. Biz bünyemizde farklı görüşleri barındıran bir yapımız ve şeklimiz var, bunu Ali Özmen Safa beye borçluyuz. Onun demokratik dünya görüşü sayesinde bunu sağlayabiliyoruz.
Bizler Star Medya Gurubu’nda önce insanlarımıza en doğru haberleri ulaştırmaya devam edeceğiz, devletimize sahip çıkacağı, yanlış gördüğümüz her şeyi de uyarmaya devam edeceğiz. KKTC ve Türkiye arasında ki bağların en güçlü şekilde gelişmesi için misyon üstlenmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm STAR KIBRIS medya gurubuna, bir kez daha sevgi ve saygılarımı, en kalbi duygularım ile sunuyorum, iyi ki varsınız.

Bu haber 320 defa okunmuştur

:

:

:

: