İşte çift kameralı ilk Samsung akıllı telefon!

İşte çift kameralı ilk Samsung akıllı telefon!

Galaxy S8+ prototipinin çift arka kamera kurulumunu içeren bir sızdırılmış görüntüsü ortaya çıktıktan sonra söylentiler, örnek cihazın arka panelde çift kameralar içeren Galaxy Note 8 olarak tanıtılacağını iddia etmeye başladı. Ayrıca söylentiler, Galaxy Note 8’in arka panelde çift kamera özellikli ilk Samsung telefonu olacağı iddia edilmişti.

Note 5 ve Galaxy S6 edge+ için yeni güncelleme!

1493975346_1493966007galaxy.jpg

Dün sızdırılan bir bilgi, Galaxy Note 8'in Samsung'un çift arka kameraları kullanan ilk akıllı telefonu olmayacağını ortaya koydu. Bunun yerine, Samsung'un çiftli arka kameralar ile bir Galaxy C serisi telefon tanıtması bekleniyor. Dün iddia edilen telefonun sızdırılmış bir çizimi de ortaya çıkmıştı.

1493973411_mysterious-samsung-galaxy-c-phone-with-dual-rear-cameras-678x381.jpg

Çin'den sızdırılan bir başka fotoğrafın, gizemli Galaxy C akıllı telefonunun bir görüntüsüne ait olduğu iddia ediliyor. Sızdırılan çizimin öne sürdüğü gibi Galaxy C’nin çift kameraları dikey bir tasarıma sahip. Anten hatları kameranın üstünde görülebilir. Çift kamera modülünün sağında çift LED flaş var. Spekülasyonlar, 9 Mayıs'ta duyurulması beklenen telefonun Snapdragon 660 yongaseti ile güçlendirileceğini söylüyor. Bu yeni yonga setiyle güçlendirilen akıllı telefonlar, 2017 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülecek.

Bu haber 68 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER