Festival gibisin Rihanna...

Her yıl temmuz ayının sonu, ağustos ayının başında Barbados'ta hasat kutlamaları yapılır ve bu kutlamalar festival havasında geçer. Geçtiğimiz gün memleketine giderek festivale katılan ünlü şarkıcı Rihanna da, tercih ettiği kıyafetle yürekleri hoplattı!

Geçtiğimiz gün Barbados’ta akıllardan çıkmayacak bir festival düzenlendi. Her yıl hasat zamanı kutlanan Crop Over Festivali’ne herkes, en cesur, en seksi ve en renkli kıyafetlerini giyerek gelir. Rio Karnavalı’na benzeyen etkinliğe Rihanna da katıldı.

Doğduğu ülke olan Barbados’taki festivale taşlarla süslü bir bikiniyle katılan ünlü şarkıcı, tombul Victoria’s Secret meleği gibiydi… Herkes kilo alınca bir yerlerini saklamaya çalışırken o, hiç kimseyi umursamadan oldukça seksi bir kostümle etkinliğe katıldı. Aura Experience markasının hazırladığı kostümle tüm dikkatleri üzerine çeken Rihanna, masif zincirler, payetler ve taşlarla süslü kıyafetiyle kelimenin tam anlamıyla bir festival kızıydı. Taşlarla süslü jartiyeri ise dikkatlerden kaçmadı. File çorap üzerine taktığı bacak aksesuarları ve bikinisinin rengi de oldukça uyumluydu…


Bu haber 120 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER