Meğer hepsi yapaymış!

Saçı yıpranan, modelini kısa yapıp sonra pişman olan, hayatında değişiklik isteyen kadınların kurtarıcı olan peruklar çok uzun yıllardan beri hayatımızda. Ama son dönemde öyle bir teknik geliştirildi ki, asla kendi saçınızdan ayırt edemeyeceksiniz... Özellikle Hollywood starlarının tercih ettiği teknik bu aralar oldukça popüler...

Kim Kardashian, Beyonce, Rihanna, Lady Gaga, Rita Ora, Kylie Jenner, Emilia Clarke, Jennifer Lopez ve daha pek çok Hollywood starı… Hepsinin beline kadar uzanan o lepiska saçlarına imrenerek bakıyoruz. Çünkü öyle dolgun, canlı ve güzel ki, insan içinden “Keşke benim de böyle olsa” diye geçirmeden edemiyor.

BEYONCEAma ünlüler dünyasının sürprizlerle dolu olduğunu da unutmamak lazım. Zira hepsinin saçı peruk ve son teknoloji ürünler kullandıkları için de peruk olduklarını anlamanız mümkün değil.

GERÇEK SAÇLARDAN ÜRETİLİYOR

Bahsettiğimiz teknik Lace Wig yani dantel peruk… Hollywood ünlülerinin son zamanlarda vazgeçemediği bir aksesuar haline gelen peruk, gerçek saçlardan üretiliyor ve yapıştırma tekniğiyle takılıyor.

JENNIFER LOPEZCephesindeki danteller aynı saç dibi görünümü verdiği için zaten orijinal saçtan ayırt etmeniz mümkün değil… Üstelik istediğiniz gibi şekil de verebiliyorsunuz.

KIM KARDASHIAN

 

İster topuz yapın, ister at kuyruğu… Ülkemizde de pek çok saç satan yerde kolaylıkla bulabileceğiniz bu peruklar yurt dışında oldukça pahalı. Özellikle de ünlü isimlerin tercih ettiği peruklar. Fakat siz “İlla gerçek saç olmasına gerek yok” diyorsanız fiyatlar 300 TL’den başlıyor…

RIHANNARITA ORAKYLIE JENNER

Bu haber 84 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER