Kıl Payı...

2016 – 2017 İlhan Cavcav sezonunda 5. Haftayı geçtiğimiz haftasonu oynanan maçlar ile tamamladık. Herkesin gözü kulağı yine Fenerbahçe üzerindeydi.

2016 – 2017 İlhan Cavcav sezonunda 5. Haftayı geçtiğimiz haftasonu oynanan maçlar ile tamamladık. Herkesin gözü kulağı yine Fenerbahçe üzerindeydi. Dışarıda o kadar kişi var ki ve bunların tamamı rakip takım taraftarları değil. Ne acıdır ki, Fenerbahçe’nin kötü olmasını, gol attığında sevinmeyen İrlandalıları var. Ne yazık, ne üzücü. Takım kaybetsin de bizlerde ortaya çıkalım, serzenişte bulunalım diye köşede bekleyenler, pusu da bekleyenler var adeta. Yazık günah ne kadar üzücü. Kendi takımının kötülüğünü isteyen, sırf mevcut Başkan ve Yönetim gitsin diye bu uğraşlar.

Sevgili Fenerbahçeliler, sporseverler, futbol bir temaşe oyunudur, iyi oynarsın kazanırsın, iyi oynarsın mağlup olursun sporun içinde olağan şeylerdir bunlar. Kişilere kızıp, yeter artık demedin ne anlamı var. Bu takım son iki senedir travmanın içerisindedir, şimdi istediğimiz, sevdiğimiz ve kredisi her zaman bizlerde olan bir Teknik Adam gelmişken ve bu teknik adam varım yoğumu Fenerbahçe için diyen hayatınızda kaç tane hoca gördünüz. Bugüne kadar Türkiye’ye gelmiş geçmiş tüm yabancı antrenörler bizim kulüplerimizin, bizim ülkemizin paralarını aldılar gittiler. Hatta yetmiyormuş gibi FIFA’lara şikayet ettiler, mahkemelere verdiler. İçimize dönmek, camia içinden antrenör çıkması kötü birşey mi?Tüm Fenerbahçelilere sorarım ki; bir teknik direktör adı versinler ve Fenerbahçe’nin başında başarıdan başarıya koşturur desinler... Aykut Kocaman, bir kazanımdır, bizdendir, senin benim ne istediğimi bilendir. Evet, haftasonu Fenerbahçe güney temsilcisi Alanyaspor’a konuk oldu ve herkes maç sonucunu bekliyordu. Sarı Lacivertli takım yeni kurulmuş, geç yapılan transferleri ile takım olma, uyum sağlama aşamasındadır. Bu yolda ilerleken elbette yol kazaları olacaktır. Evet haklısının bu yol kazaları biraz bu sezon fazla bir şekilde başlamış olsa da bu takımın birlik beraberliği sağladığı zaman, uyum oluştuğu zaman şimdiden görebiliyoruz ki ileride bizleri daha çok mutlu edecek sonuçlara imza atacaktır. Sadece ve sadece taraftarımızın yapması gereken, destek olmak ve destek vermektir. Kişileri koyun bir kenara sizler FENERBAHÇE’yi destekleyeceksiniz. Kim de bir futbolcusuna, teknik adamına, yöneticisine ve Başkanına küfür edebilir. Kim de vardır bu hak. O zaman empati yapın, sizin bir aile ferdine biri gelse ana avrat küfür etse siz ne yaparsınız. Kendinize yapılmasını doğru bulmadığınız şeyleri sizlerde başkasına sakın ola yapmayınız.

Sarı Lacivertli ekip, mücadeleci bir oyunun ardından farklı kazarak moral bulduğunu söyleyebilirim. Tabi bu maçın biraz daha önemini arttırmak için tüm Fenerbahçe camiası 23 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 19:30’da Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak olan Beşiktaş maçını sabırsızlıkla bekliyor ve bu maçtan mutlak galibiyetle ayrılmayı bekliyor. Beşiktaş maçında alınabilecek olan bir galibiyet 3 puan takımımızı ligde şampiyonluğun çok çok içinde tutacağı gibi şampiyonluğua da büyük katkısı olacak bir üç puan olacak inancındayım.

Sarı Lacivertli renklere gönül vermiş taraftarımızdan ricam; sonuna kadar destek, sonuna kadar mücadele edelim ki bizlerin de enerjisi futbolcu grubuna kadar yansısın. Bazı şeyleri sil baştan yapmak, kurmak ve organize etmek kolay olmuyor. Aykut Kocaman, ne istediğini bilen, ne yapması gerektiğini bilen en önemlisi taraftarın ne istediğini bilen karaterli bir adam gibi adamdır.
Kalın sağlıcakla...
Bu haber 9446 defa okunmuştur

:

:

:

: