Her gün bir başka Porsche kullanın!

Eskiden bir araba satın almak şimdiye göre çok daha zordu. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte her sektörde olduğu gibi araba üreticileri de müşterilerin işini kolaylaştıracak yenilikler ve farklı üyelik sistemleri geliştirdi.
Bu markalardan biri olan Porsche, yeni duyurduğu Porsche Passport programı ile her gün farklı bir model araç kullanmanıza olanak tanıyor.

Porsche Passport ile 22 farklı model!

Önümüzdeki hafta Atlanta’da pilot program ile başlayacak bu üyelik çeşidi, 22 farklı model Porsche sunuyor. Aylık 2,000 dolar üyelik ücretiyle birlikte kullanıcılar aralarında 718 Boxster, 718 Cayman S, Macan S ve Cayenne gibi modellerin yer aldığı araçları kullanabilecek.

Eğer aylık 3,000 dolar öderseniz ise 911 Carrera S, Panamera 4S, Macan GTS ve Cayenne S E-Hybrid modellerini kullanabiliyorsunuz. Her iki üyelik de, girişte 500 dolar aktivasyon ücretine sahip.

Aslında bu program için arabaların Netflix’i desek yanlış olmaz. Çünkü aylık belli bir ücret ödeyerek sisteme dahil spor araçlara o ay için sahip olsanız da, aslında arabaları satın almış olmuyorsunuz. Benzer bir üyelik sistemini geçtiğimiz haftalarda Volvo duyurmuş ve XC40 kullanıcılarının XC90 kullanabilmesine olanak tanımıştı.
Bu haber 43 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER