Nintendo Switch, Xbox One'a kafa tutuyor!

Doom'un; PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri karşılaştırıldı. Nintendo Switch, grafik konusunda Xbox One'a kafa tutuyor!

id Software'in PCPS4 ve Xbox One için geliştirmiş olduğu efsane FPS serisi Doom'un son oyunu 10 Kasımtarihinde Nintendo Switch'e gelecek. Oyunun Switch için yayınlanmasına 1 gün kala Doom'un; PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri karşılaştırıldı.

İşlemci ve grafik birimini tablet içerisinde barındırması ile daha çok el konsolu klasmanında boy gösteren NintendoSwitch'in, grafik konusunda rakiplerinin gerisinde kalacağı aşikardı. Ancak Doom'un Switch versiyonundaki grafikleri, Xbox One ile neredeyse aynı olması bu tezi çürütmeye başladı.

Doom, doğal olarak PC'de efsane grafikler sunuyor. Ancak Doom'un Nintendo Switch sürümü de özellikle handheldmodunda ortalamın üstünde bir performans sunuyor. Xbox One'daki grafikleri yakalayan Doom'un Switch sürümünün, konsolun taşınabilir yapısı göz önünde bulundurulduğunda, Switch'in rakipleri karşında oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Bu haber 120 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER