İlahi yasalara göre yaşamalıyız

Bruno Gronıng şöyle diyordu; Birlik saatlerinde kesinlikle negatif konuşmanızı istemiyorum.
Bruno Gronıng şöyle diyordu; Birlik saatlerinde kesinlikle negatif konuşmanızı istemiyorum. Çünkü kullanacağınız kelimeler ve cümleler, sadece sizin değil, oradaki herkesin de enerjisini bozacaktır. Buna çok dikkat edin. Yaşadığınız olayları, geçmiş olsa bile çok fazla duyguya yer vermeden, özet geçin. Neticede şifalandıysanız veya yardım aldıysanız güzel yönlerini anlatın, çevrenizdekileri heveslendirecek şekilde konuşun anlatın. Önemli olan çevrenizdekilerin dikkatini pozitif yönlere çekmek ve olabilecekleri fark ettirmektir.
Normal düzeyde insanlarla konuşurken de dikkat etmeniz gereken şudur: kullanacağınız kelimeler ve cümleler kendinizi veya karşınızdakini iyi hissettirmeyecekse ve aksine zihninizi bulandıracaksa veya negatif yönde veya suçlayıcı bir kelime kullanacaksanız, siz siz olun hiç konuşmayın. Çok daha fazla makbule geçer. Çünkü böyle durumlar, çoğu zaman iletişiminizin daha da kötüleşmesini, hatta tamamen kopmasını sağlar. Bunları her zaman bilerek konuşun, yanıt verin veya içinizden o anda güzel şeyler söylemek gelmiyorsa hiç konuşmayın.
İsteklerinizin, dileklerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, doğruda, sevgide iyilikte kalın ve kendinizden başkasına, müdahale etmeyin. Çünkü sizin gitmek istediğiniz yolla, bir başkasının yolu ayni değildir. Yollarınız kesişebilir, birlikte yaşamak durumunda da kalabilirsiniz. Ama bu size onun hayatına müdahale etme şansını vermez. Her birey kendi yoluna devam eder. Siz ona, o da size eşlik etmek isterse, beraber yürürsünüz.
Ruhsal yönden temiz ve saf olmak önemli. Özünüz tam bir saflık ve mükemmellik içindedir. Siz kendinizden şikayet ettiğinizde de, İlahiye ters düşersiniz, çünkü yaratılmış olan her şey istisnasız, tam bir mükemmeliyet içindedir. Bunu beğenmemek teşekkür edip şükretmemek, İlahiye karşı çıkmaktır. Size sunulmuş çok özel ve çok güzel bir emanete, sizin göreviniz,ona en iyi şekilde bakmak, beslemek ve o saflığını güzelliğini korumaktır. Siz bunları yapmıyor veya umursamıyorsanız ve ortaya istemediğiniz şeylerin çıkmasına izin veriyorsanız, dönüp şikayet etmeye hakkınız yoktur. Çünkü bu güzel emanete gerektiği ilgiyi, sevgiyi ve imkanı tanımamışınızdır. Kimi kime şikayet ediyorsunuz? Size seçim hakkı verilmiştir. Ben kötü yönü seçeceğim ama en iyiye sahip olacağım, diye bir şey de söz konusu değildir. Bunu biliyorsunuz.

Bruno Gronıng öğretisi ,bizim tamamıyla İlahi Enerji ve İlahi Güçle bağlanmamızı ve her gün bedenimizi beslemek için aldığımız besinler gibi, ruhumuzu beslemek için de İlahi ile bağlantıyı gerçekleştirmeyi sağlamamızı istiyor.
En az günde bir kez bu bağlantıyı kurduğumuzda ki, aslında sabah akşam olması daha hayrımızadır. Bizim daha enerjik ve her yönden daha sağlıklı olmamızı sağlar.
- Bu öğretide bizden istenen, olumsuzluklardan ve negatiflerden, hastalıklardan bahsetmemek.
-ayatımızda olmasını istediğimiz, dileklerimiz ve isteklerimiz için dua etmek. Yaşamın her yönünde geçerli olan bu öğretide gerçekten başarılı bir şekilde sonuç almak için, öğretiye giriş almak ve detaylı bir şekilde bilgilenmek. Birlik saatlerine katılarak, birlikten doğacak, güçlü enerjiden faydalanmak.
-Einstellen yaparken: önce birkaç dakikalık bir müzik parçası dinleyerek kendimizi hazırlamak ve bütün negatif düşünceleri bir tarafa bırakıp sakin olmak.
-Müzikten sonra İlahi ile bağlantı kurmak:*İlahi enerji ve İlahi güçle olan bağlantımızın sağlanmasını rica ediyorum diye niyet etmek.*
-Sonra dualarımızı yapmak: *kendim için, çocuklarım için, eşim için, işim için vesaire.*
istediğimiz her konuda, problemi söylemeden, sadece ne olmasını istiyorsak onu söyleyerek isteklerimizi oluştururuz. Bunun arkasına:
-*İlahi korunma, İlahi yönlendirme, İlahi düzen, trafikte korunma, bütünsel şifa, bütünsel bolluk bereket ve finansal yönden bütünsel bolluk bereket* isteriz.
Bütün bunların arkasına Tanrı'ya şükreder, sevgili arkadaşımız Bruno Gronıng'e de teşekkür ederiz. Yine birkaç dakikalık bir müzik dinler bitiririz.
Bu haber 534 defa okunmuştur

:

:

:

: