Uçak tuvaletinde sevişti... Çıkışta basıldı!

Victoria's Secret modelleri arasında yer alan 22 yaşındaki İsveçli Kelly Gale şok edici bir itirafta bulundu. Gale, 'Sevgilimle uçakta ilişkiye girdik' dedi
Victoria’s Secret podyumuna 18 yaşında çıkan ve dünyanın en çok talep gören modellerinden biri olan Kelly Gale, Avustralya’da yayınlanan bir magazin programında inanılmaz bir itirafta bulundu.

“STÜDYO SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ”

18 yaşında keşfedilen Victoria Secret modeli Kelly Gale, bir seyahat sırasında sevgilisiyle uçakta cinsel ilişkiye girdiğini açıkladı. Genç modelin bu açıklamasından sonra stüdyoda bir süre sessizlik hakim oldu. Ünlü model, “Bu yapmak zorunda olduğum bir şeymiş gibi hissettim” diyerek sunucuları bir kez daha şaşırttı.

TUVALETTE BASILMIŞLAR

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; uçakta cinsel ilişki fantezisinin skandala dönüştüğünü de itiraf eden Gale, tuvaletten çıkarken basıldıklarını ve buna gülüp geçtiğini anlattı.

İLK AŞKIYLA CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMIŞ

Gale, başta gizlemeye çalışsa da söyleşinin ilerleyen dakikalarında uçağın tuvaletinde ilişkiye girdiği kişinin lise yıllarından bu yana birlikte olduğu ilk aşkı Johannes Jarl olduğunu söyledi.
Bu haber 8439 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER