LAF PARTİSİ DEĞİLİZ

Ana muhalefet Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP’nin halkını seven, devletini düşünen, proje ve icraat partisi olduğunu kaydederek “Laf partisi değiliz” dedi.
Ana muhalefet Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP’nin halkını seven, devletini düşünen, proje ve icraat partisi olduğunu kaydederek “Laf partisi değiliz” dedi.

UBP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Lefkoşa İlçe Başkanlığı, UBP örgütleriyle toplantı düzenledi.

Tatar, buradaki konuşmasında, “Halk, iş bilmeyen, vatandaşı perişan eden hükümetin gitmesini talep ediyor. Halka kulak vermeyip deve kuşu gibi kafalarını kuma gömenler bunun yararı olmadığını yakında anlayacak” ifadelerini kullandı.
Toplantıya UBP Genel Başkanı Ersin Tatar ve Genel Sekreter Hasan Taçoy’un yanı sıra bazı milletvekilleri ile UBP’liler katıldı.

TAÇOY: “BEKLENTİLERE, DESTEĞE CEVAP VERMEK ZORUNDAYIZ”

UBP Genel Sekreteri Hasan Taçoy “UBP, her geçen gün halkın daha fazla desteğini alıyor Beklentilere, desteğe cevap vermek zorundayız. Bu nedenle çok çalışıyoruz. Daha da çok çalışacağız” dedi.

Taçoy, partinin web haber sitesi www.habergunes.com ile web televizyonu www.tvgunes.com’un artık yayında olduğunu açıkladı.

UBP’nin sosyal medyadaki görünürlüğünü yukarıya çekmek, partinin kurumsal web sitesini çağdaş hale getirmek için çalıştıklarını söyleyen Taçoy, üyelerin ülkede ne olup bittiğini bu adreslerden takip edebileceğini belirtti.

TATAR: “TÜRKİYE’NİN HEDEF GÖSTERİLMESİNİ DOĞRU BULMUYORUZ”

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP’nin halkını seven, devletini düşünen, proje ve icraat partisi olduğunu kaydederek “Laf partisi değiliz” dedi.

Tatar, konuşmasında “Halk, iş bilmeyen, vatandaşı perişan eden hükümetin gitmesini talep ediyor. Halka kulak vermeyip deve kuşu gibi kafalarını kuma gömenler bunun yararı olmadığını yakında anlayacak” ifadelerini kullandı.

Türkiye-KKTC ilişkilerinin son derece önemli olduğunu, bunu zedeleyecek davranışlar ve sözlerden kaçınılması gerektiğini vurgulayan Ersin Tatar, “Maliye Bakanı, protokolün imzalanıp yürürlüğe girmemesinde hedef olarak Türkiye’yi gösteriyor. Bunu doğru bulmuyoruz” dedi.

Tatar ayrıca hükümete “kendi içinde uyumu olmayan, hedefi bulunmayan, ne yapacağını bilmeyen” eleştirisinde bulundu.
Bu haber 123 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER