“TOUR NATUR” TURİZM FUARI’NDA

Turizm ve Çevre Bakanlığı Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen “Tour Natur” turizm fuarına katıldı.
Turizm ve Çevre Bakanlığı Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen “Tour Natur” turizm fuarına katıldı.

Bakanlık açıklamasına göre 6 – 8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda KKTC standı bisiklet, yürüyüş ve dağcılık turizmine özgü dizayn edildi ve yoğun ilgi gördü.
Fuara Bakanlığı temsilen Kuzey Kıbrıs Berlin Turizm Tanıtım Ofisi memuru Emrah Günen’in yanı sıra Kuzey Kıbrıs ve Almanya merkezli tur operatörleri de katıldı.

Fuarda, Almanca genel bilgi broşürü, Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret etmek için 50 neden broşürü ve yürüyüş ve bisiklet yolları başta olmak üzere, özel ilgi turizmine yönelik broşürler dağıtıldı.
Bu haber 123 defa okunmuştur
  • İlgi Hikaye Londralı - 11.09.2019 Her gittikleri yerde büyük ilgi görürler ama ilerisine bir bakarsınız KOF! İşleri güçleri yalan dolan..Harcırah bol,yeme içme gezme bol herşey var,sonra a bişey söylemeleri gerekir bu da alışılagelmiş bir iki sözcük ``Yoğun İlgi``..Ne yoğun ilgisi ulan,kim seni neyapsın bee..Hep palavra..Bir iki tane duvara asılmış poster,bir iki tane de broşür oldu bitti işte..Turizm bakanlığı olarak bunların bilgi beceri ve tanıtım anlayışı bu kadar..Nasıl olsa tanıtım fonu para yüklü...

:

:

:

:

DİĞER HABERLER