ARIKLI’DAN ÖZKIRAÇ’A: SOYGUNA ORTAK MISIN?

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, EL-SEN Başkanı Kubilay Özkıraç’ın “yakıt ihalesindeki süreç kara para aklanmasına varacak niteliktedir, müsaade etmeyeceğiz” sözlerine sert tepki gösterdi. Arıklı, “Soyguna ortak mısınız?

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, EL-SEN Başkanı Kubilay Özkıraç’ın “yakıt ihalesindeki süreç kara para aklanmasına varacak niteliktedir, müsaade etmeyeceğiz” sözlerine sert tepki gösterdi. Arıklı, “Soyguna ortak mısınız? Bunlar abuk sabuk laflar. Adam sırf bu ihaleye çamur atmak için bunları söylüyor. Yazıklar olsun. ” dedi.


Ekonomi ve Enerji Bakanı, Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı, EL-SEN Başkanı Kubilay Özkıraç’ın “yakıt ihalesindeki süreç kara para aklanmasına varacak niteliktedir, müsaade etmeyeceğiz” sözlerine sert tepki göstererek “Abuk sabuk laflar… Adam sırf bu ihaleye çamur atmak için bunları söylüyor. Yazıklar olsun” dedi.

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, EL-Sen Başkanı Kubilay Özkıraç’ın “yakıt ihalesindeki süreç kara para aklanmasına varacak niteliktedir, müsaade etmeyeceğiz” sözlerine sert tepki göstererek “Abuk sabuk laflar… Adam sırf bu ihaleye çamur atmak için bunları söylüyor. Yazıklar olsun” dedi.

Arıklı, “Abuk sabuk lafları duymak üzüyor… Sendika başkanı da olsa aslı astarı olmayan iftiralarla suçlaması üzücü… Bu ihale ile kara paranın ne alakası var? Bir ihale yapılır .. Kim katıldı bile belli değil. Adam sırf bu ihaleye çamur atmak için bunları söylüyor” dedi ve Genç TV’yi bu sözlere yer vermekle suçladı.

“Bu saçma sözlere yanıt mı vereceğiz? İşimi gücümü bıraktım” diyen Arıklı “Vurgun var, soygun var, ben bunu durdurmaya çalışıyorum. Bunun önünde en büyük kalkan da ELSEN’dir. Sendikanın bu işlerle ne alakası var, soygunlara neden engel olmadın? Bu halkın parası… ” diye konuştu.

Arıklı, 'Soyguna ortak mısın?' diye sordu.
Bu haber 2047 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER