Kit Harington: Oynayacağım Marvel karakterini Google'ladım

Game of Thrones' dizisinin yıldızı Kit Harington, rol alacağı 'Marvel' filmindeki karakteri öğrenmek için Google'a baktığını söyledi. Yeni projesinde canlandıracağı karakterin kendisine ün kazandıran 'Jon Snow'a benzediğini söyleyen Harington, 'Kendi kendime, 'Bu adamı biliyorum. Ben bu adamdım.' dedim.' ifadelerini kullandı

'Game of Thrones' dizisinde canlandırdığı 'Jon Snow' karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran İngiliz oyuncu Kit Harington, 'Marvel' filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Jimmy Fallon’un 'The Tonight Show' adlı programına katılan Harington, 'Eternals' filminde rol aldığı 'Kara Şövalye Dane Whitman'la ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

'OYNAYACAĞIM KARAKTERE GOOGLE'DAN BAKTIM'

34 yaşındaki oyuncu, 'Bana senaryo gönderilmedi. Sadece, 'Bu senin oynayacağın karakter.' denildi. Ben de 'Tamam.' dedim. Sonra karaktere, Google'a baktım. Bu, kimi oynayacağını anlamanın harika bir yolu.' diye konuştu.

'JON SNOW' KARAKTERİNE BENZİYOR'

Kit Harington, araştırmasının sonucunda 'Eternals'ta oynayacağı karakterin 'Game of Thrones'ta canlanırdığı 'Jon Snow' karakterine çok benzediğini fark ettiğini dile getirdi.
Bu haber 6543 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER