ZAROĞLU UBP’DEN ADAY OLUYOR

Millet Partisi kurucusu ve bağımsız Lefkoşa milletvekili Bertan Zaroğlu, Başbakan Faiz Sucuoğlu ile mutabakata vardıklarını, Lefkoşa'dan aday gösterileceğini açıkladı.

Millet Partisi kurucusu ve bağımsız Lefkoşa milletvekili Bertan Zaroğlu, Başbakan Faiz Sucuoğlu ile mutabakata vardıklarını, Lefkoşa'dan aday gösterileceğini açıkladı. 15 gün önce Başbakan Faiz Sucuoğlu tarafından UBP’ye katılmaları konusunda teklif aldığını belirten Zaroğlu, Millet Partisi olarak UBP’ye geçmek için oybirliği ile karar aldıklarını ifade etti. Zaroğlu, “Faiz Sucuoğlu ile mutabakata vardık. Kontenjan aday olarak Lefkoşa'dan 6’ncı sıradan aday gösterileceğim. MYK ve PM bunu onayladı” dedi.

Millet Partisi kurucusu ve bağımsız milletvekili Bertan Zaroğlu, Başbakan Faiz Sucuoğlu ile mutabakata vardıklarını, Lefkoşa'dan aday gösterileceğini açıkladı.
Millet Partisi kurucusu ve bağımsız Lefkoşa milletvekili Bertan Zaroğlu, 15 gün önce Başbakan Faiz Sucuoğlu tarafından UBP’ye katılmaları konusunda teklif aldığını belirtti.

Zaroğlu, Millet Partisi olarak UBP’ye geçmek için oybirliği ile karar aldıklarını açıkladı ve “Faiz Sucuoğlu ile mutabakata vardık. Kontenjan aday olarak Lefkoşa'dan aday gösterileceğim. MYK ve PM bunu onayladı” dedi.


Bu haber 25 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER