'BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN TRUVA ATI GİBİ OLACAĞIZ”

HP Genel Sekreteri, Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, “Kriz yönetimi ve kriz yönetiminin nasıl yönetilmesi konusunda ciddi tecrübemiz var.

HP Genel Sekreteri, Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, “Kriz yönetimi ve kriz yönetiminin nasıl yönetilmesi konusunda ciddi tecrübemiz var. Artık siyasi arenada çok daha rahat hareket edeceğiz” dedi. 1 yıllık muhalefette de farklı şeyler kazandıklarını ifade eden Manavoğlu, halkın kendilerini daha iyi anladığını söyledi. Siyasi tarzlarını değiştirmediklerini kaydeden Manavoğlu, “Beğenmediğimiz yapının yerleştirdiği bazı temeller var. Ne yazık ki onları yıkmak için çok da fazla agresif davranmamamız gerektiğini anladık. Başarıya ulaşmak için Truva atı gibi olmak lazım” dedi. Manavoğlu, “CTP ve UBP marjinal şekilde halkı iki kutba yerleştirmeye çalışıyor” iddiasında da bulundu.


HP Genel Sekreteri, Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, CTP ve UBP'nin marjinal şekilde halkı iki kutba yerleştirmeye çalıştığını belirterek, CTP’nin ‘federasyon’ UBP’nin ise milliyetçilik üzerinden bunu yaptığını söyledi.

'TECRÜBE EDİNDİK'

Partisinin hükümette kaldığı dönemlerden tecrübeler edindiğini ifade eden Manavoğlu, “Kriz yönetimi ve kriz yönetiminin nasıl yönetilmesi konusunda ciddi tecrübemiz var. Artık siyasi arenada çok daha rahat hareket edeceğiz” dedi. 1 yıllık muhalefette de farklı şeyler kazandıklarını ifade eden Manavoğlu, halkın kendilerini daha iyi anladığını söyledi. 'Biz halkın diliyiz' diyen Manavoğlu, halkla yapılan temaslarda aktardıkları konuların halkın da konusu olduğunu belirterek, halkın sıkıntılarını çok iyi anladıklarının kendilerine ifade edildiğini söyledi.

'BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN TRUVA ATI GİBİ OLMAK LAZIM'

Siyasi tarzlarını değiştirmediklerini kaydeden Manavoğlu, “Beğenmediğimiz yapının yerleştirdiği bazı temeller var. Ne yazık ki onları yıkmak için çok da fazla agresif davranmamamız gerektiğini anladık. Başarıya ulaşmak için Truva atı gibi olmak lazım” dedi. HP’nin hükümet dönemlerinde ciddi anlamda yıpratıldığını ifade eden Manavoğlu, partisinin attığı adımların hiçe sayıldığını ifade etti.

'CTP VE UBP MARJİNAL ŞEKİLDE HALKI İKİ KUTBA YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR'

Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanan bir grubun HP’ye karşı ciddi yıpratıcı bir politika sürdürdüğünü kaydetti. Seçim sonrası keskin kutuplaştırıcı yapının yumuşadığını belirten Manavoğlu, “CTP ve UBP marjinal şekilde halkı iki kutba yerleştirmeye çalışıyor” dedi. Manavoğlu, CTP’nin ‘federasyon’ UBP’nin ise milliyetçilik üzerinden gittiğini söyledi. Hükümete kim gelirse gelsin mucize yaramayacağını ifade eden Manavoğlu, Türkiye’nin ekonomi politikasının dövizi TL karşısında ciddi şekilde değerli kıldığını belirtti.

'TOPLUMSAL ÇIKAR NE EMREDİYORSA ONLARI YAPMAYA HAZIRIZ'

Erken genel seçimlerle ilgili konuşan Manavoğlu, “Bizimle aynı yürümeyi, aynı fikirleri düşünen ve bu doğrultuda çalışmayı düşünen arkadaşlarla temasa geçtik” dedi. Partisinin toplumsal çıkar için uğraşan bir parti olduğunu ifade eden Manavoğlu, “Toplumsal çıkar ne emrediyorsa onları yapmaya hazırız” dedi. Manavoğlu, Cumartesi gününe kadar aday adayı başvurularını alacaklarını da aktardı.

Bu haber 31 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER