Türkiye’ye HAARP teknolojisi ile saldırıldığını düşünenlerdenim

Rusya – Ukrayna savaşı başladığı zaman en güçlü arabulucu ülke konumunu yakalayan ülke Türkiye oldu. İstanbul da savaşın sonlanması için toplantılar düzenlendi BM GS Guteres Türkiye’nin üstlenmiş olduğu rolden dolayı Dünya basını önünde de teşekkür etti.

Rusya – Ukrayna savaşı başladığı zaman en güçlü arabulucu ülke konumunu yakalayan ülke Türkiye oldu. İstanbul da savaşın sonlanması için toplantılar düzenlendi BM GS Guteres Türkiye’nin üstlenmiş olduğu rolden dolayı Dünya basını önünde de teşekkür etti.
Türkiye CB SN ERDOĞAN çok önemli bir mekik diplomasisi gerçekleştirmek sureti ile başta tahıl koridoru olmak üzere çok büyük işler başarmıştır. Başta tabi ki insani yardımlar, savaştan kaçmaya çalışan insanlar Türkiye’nin yardımlarını gördü. Suriye ve İrak da yürütülen siyaset ile terör gurupları ile etkin mücadele ve sivil insanlara yapılan yardımlar.
Türkiye’nin daha bağımsız enerji enerji politikaları ile başta Karadeniz olmak üzere yapılan doğal gaz ve petrol keşifleri ile yeni bir Türkiye yaratılıyor. Savunma sanayi de gelinen durum ve en son milli muharip uçak hangardan çıktı. İHA ve SİHA’LAR zaten her cephede tarih yazdı, bu Türkiye’nin başarısı ve kısa zamanda. Bir özelliği de Türkiye enerji nakil yollarının kesiştiği noktada. Türkiye’ye Rusya’dan gelecek doğal gaz ile merkez olup AB’YE gönderilmesi de planlanmış olmakta.
Bunlar yalınızca önemli bazı örnekler, kimi rahatsız eder yeni dünya düzenini kurmak isteyen küresel güçleri. Dünya’yı sıfırlayıp yeniden başlatmak isteyen bu küresel güçlerin milleti olamaz yalınızca çıkarları olur. Türkiye’ye saldırılmışsa bunun çok nedeni var olduğunu düşünüyorum. Türkiye Mart ayı sonunda Karadeniz doğal gazını hane evlerine vermeyi planlıyordu, şimdi konusu bile tartışılmıyor. Bir ay içerisinde Türkiye de on beş binden (15.000) fazla deprem oldu, bu sayı Dünya da olmuş değildir.
HAARP teknolojisi ile Türkiye’ye saldırı yapıldı düşüncesine deli saçması diyen işin uzmanları 8-9 sonra gelen ikinci depremin “olur şey değildir” dediler ve hala daha anlam veremediler.
Depremden hemen sonra ABD başkanı BİDEN, ERDOĞAN seçimi erteleyemez seçim olmalıdır açıklaması yapmıştır. İnsanlar can derdinde küreselcilerin sözcüsü gibi davrananlar nelerin peşinde.
Ancak bir gerçek var ki on binlerce (10.000) insanlarımızı öldüren deprem değil sakat yapılardır. Şehirleşmenin yeri sağlam zeminde olması gerekirken tarım arazilerinin üzerine devasa yapılar yapıldı. İmar affı olarak belki de yıkılması gereken binalar insanlara mezar oldu. Binaları inşa edenler demirden, betondan, kumdan, çakıldan hep çaldılar. Denetimsiz yapılar her bir yetkilinin ve özellikle izin makamlarının kusuru ve ihmali vardır.
Meşhur İSİAS otelde de kalanlara mezar oldu KKTC den de voleyboll Gazi Mağusa Maarif Koleji takımına da mezar oldu. Çocuklarımızı kalbimize “MELEKLER TAKIMI” olarak yer verdik. Hayatını kaybeden tüm insanlar Allah’tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun, bu acının tarifi olamaz.
Şimdi de ayni bölge sellere teslim oldu. Bu HAARP teknolojisi iklimler ile de oynar, bölgeye düşmesi hesaplanan yağmur kat kat fazlasını bırakıp gider. Bu çok kez tarım ve su amaçlı zaten yapılmıştır bilinmeye bir gerçek değildir.
Benim inancım şudur ki mutlaka yaralar sarılacak ve Türkiye bu kötü günleri atlatacaktır. Giden canlar geri gelmeyecek bu acı belki dinmeyecek ancak yine de geleceğe umutla bakmak gerekiyor. Allah bizi sınadı sözünü de kabul etmiyorum, 500 yıllık Mimar Sinan’ın inşa ettiği binalar, camiler yıkılmıyorsa o zaman Türkiye esas sıfırdan yeniden başlamalıdır diye düşünüyorum.0
Bu haber 2634 defa okunmuştur

:

:

:

: