Durmak yok yola devam

Star Kıbrıs Gazetesi 12 Nisan 2007 tarihinde başladığı yayın hayatında bugün 5’inci yılı geride bırakıyor...

Star Kıbrıs Gazetesi 12 Nisan 2007 tarihinde başladığı yayın hayatında bugün 5’inci yılı geride bırakıyor...

Yayınlandığı ilk günden itibaren ‘Güçlünün Değil Haklının Yanında’ olma prensibini kendine ilke edinen Star Kıbrıs, uluslararası yayıncılık kurallarına bağlı kalarak; ülke ile dünyada yaşanan gelişmeleri objektif ve tarafsız bir şekilde okuyucusuna aktarmak için çaba harcıyor.
Star Kıbrıs her gün, gazete ve web sayfasında yayınlanan haberleriyle başta Kuzey Kıbrıs olmak üzere; Türkiye, İngiltere ile dünyanın birçok ülkesinde Türkçe konuşan binlerce okuyucuya ulaşıyor.
Bünyesinde; Türkçe, İngilizce gazetenin yanı sıra radyo ve televizyonu da bulunan Star Kıbrıs Medya Grubu; basın sektörü içinde, kurumsal kimliğini tamamlamış, ender kuruluşlardan birisidir...

Star Kıbrıs’ın bugünlere gelmesinde hiç kuşkusuz, uzun yıllar İngiltere’de yaşadıktan sonra birikimlerini doğduğu ülkeye aktaran ve onlarca basın emekçisinin istihdamına olanak sağlayan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özmen Safa’nın katkısı büyüktür.
Star Kıbrıs, ülke basını içerisindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırarak yoluna devam etmektedir.
Bundaki en büyük pay da başarının sırrının sistemli ve disiplinli çalışmadan geçtiğini bilen Star Kıbrıs ailesine mensup tüm çalışanlardır.

Star Kıbrıs’ın, kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede katkı koyan ve bu özel günümüzde bizleri unutmayarak yeni yaşımızı kutlayan herkese teşekkür ederiz.
‘Güçlünün değil haklının yanında’ olmaya devam ederek, okuyucularımıza hergün daha güzel ve dolu dolu bir gazete sunmak için ‘Durmak yok yola devam’ diyoruz.
Bu haber 9742 defa okunmuştur

:

:

:

: