Yoksa aşı mı öldürüyor?

Ada TV’ye konuk olan Kuzey Londra Tabipler Birliği Başkanı Doktor Teoman Sırrı öyle açıklamalar yaptı ki yer yerinden oynadı.

Ada TV’ye konuk olan Kuzey Londra Tabipler Birliği Başkanı Doktor Teoman Sırrı öyle açıklamalar yaptı ki yer yerinden oynadı.
Tam da Sağlık Bakanlığı ani ölümler için Meclis Araştırma Komitesi kurulduğunu açıklarken, Dr. Teoman Sırrı’nın iddiaları çok önemliydi.
Kıbrıslı ünlü doktorun söylediklerin bakmadan önce kim olduğuna göz atalım.
İngiltere’de Kraliçe’nin elinden ödül alan Doktor Teoman Sırrı, uluslararası alandan tanınan bir hekim.
Peki ne söylüyor?
Dr. Teoman Sırrı’ya göre son günlerde yaşanan ani ölümlerin sebepleri arasında hem covid hem de aşılar var.
İsveç ve İngiltere’de yapılan araştırmalara atıfta bulunan ünlü doktor, ikisinin de yaptığı zararlardan bir tanesinin kanamalar olduğunu söyledi.
“Bu bulgular hastalık geçirdiğiniz veya aşı olduğunuz ilk 180 gün içinde belli olur. Kanamalar 60 gün sonra daha çok belli olur. Derin derin ven trombozu 70. günden sonra meydana çıkar. 110 gün içinde de pulmoner emboli ortaya çıkar. Bu üçü ölüm sebeplerindendir” diyen Sırrı, yanında 270 sayfalık bir bilimsel araştırma da getirdi.
İngiltere’de bu konuda kendisin de içinde olduğu bilim insanlarının yaptığı araştırmayı, Sağlık Bakanı İzlem Gürçağ ile paylaşmaya hazır olduğunu açıklayan Dr. Teoman Sırrı, “Kurulan Meclis Araştırma Komitesi yapılan bu araştırmaları da dikkate alsın” çağrısında bulunuyor.
Virüsün sürekli mutasyona uğradığını fakat aşıların aynı kaldığını, böylece yarardan çok zarar verdiğini ifade eden Sırrı, “İlk yapılan aşıların son çıkan varyantlara hiçbir etkisi yoktur. Her mutasyona uğradığında yeni bir aşı çıkması lazım. Dolayısıyla şu an aşıların yarardan çok zararı vardır. Bu katkılar yüzünden çoğu insanlar aşı olurken ölüyor” diyerek tartışmanın fitilini ateşledi.
Bu tartışmalar uzun zamandır gündeme getiriliyordu. Ancak Dr. Teoman Sırrı gibi bir ismin bu iddialarda bulunması tartışmaya yeni bir boyut getirdi.
Seyahat kısıtlaması yüzünden kendisinin de iki aşı olmak zorunda kaldığını itiraf eden Dr. Teoman’a göre artık kimse daha fazla aşı olmaya zorlanmamalı.
Sağlık Bakanı İzlem Gürçağ umarız Meclis Araştırma Komitesi’nde ani ölümleri araştırırken, Dr. Teoman Sırrı’nın da görüşlerine başvurur.
Çünkü zaten bizim komitenin “araştıracağız” dediği bir çok konu, dünyada son iki yıldır araştırılıyor. Dr. Teoman da bu araştırmaların 270 sayfalık sonucunu bizle paylaşmaya hazır. Bizden söylemesi…Bu haber 6811 defa okunmuştur

:

:

:

: